Мої життєві ролі або ІДЕНТИФІКАЦІЯ

Практичний психолог Романенко Євгенія Михайлівна

запрошує до спілкування класних керівників й учнівські родини.

У кожного з нас можливі ролі, сценарії сина, доньки; брата, сестри; школяра, школярки; однокласника, однокласниці; друга, подруги; спортсменів; музикантів; художників; українців; громадян України. Наразі дві останні ролі будуть темою нашої розмови.

Чи соромились ви до війни від 24 лютого 2022 року своєї українськості? Яке ваше відношення до українського на сьогоднішній день? Особисто мене вражають розповіді, фото тих, хто був за кордоном: вся школа з українським прапором зустрічає наших дітей; 100 ГБ Інтернету, проїзд та багато- багато іншого безкоштовно. Нам кажуть, що ми сміливі, витривалі, класні. Українців поважають! Українцям допомагають. підтримують. Як ви думаєте: чого від нас чекає світова громадськість?

Іду від зворотнього. Нам треба демонструвати споживацтво, користолюбство, обман, крадіжки, ненормативну лексику, неввічливість, невдячність… Українцям в умовах війни зійде з рук? А чи зможемо отримати перемогу з такими якостями, ідентифікацією українця, громадянина України?! Хіба такі риси українця демонструють 95 (житомирська) бригада, 92,79, 72 бригади, полк “АЗОВ”?

Перш за все, ми повинні де б ми не були виражати: свою любов до України, малої батьківщини, інших миролюбивих демократичних держав;

вміння спілкуватися, комунікувати;

вміння показати свою глибоку розмаїту культуру на основі володіння української мови ;

вміння бути самодостатнім на основі глибоких знань і системної освіти;

вміння розраховувати на себе й ефективно працювати;

вміння бути вихованим, вдячним;

швидко вчитися виправляти свої помилки.

Ось наразі зміст бренду ” українець”. Ми маємо гордитися, що Україна, українець, українське стало світовим брендом! Гордість дозволить нам відчувати себе міцними, важливими, значущими для інших людей. Ми будемо відчувати себе цінними у світовій спільноті, вартими поваги. Особливо це добре, коли хтось був невпевненим в собі, не вдавалося довести справу до кінця, був не здатен захистити свою думку. Гордість за Україну окрилить тебе й у тебе буде все виходити! Прошу не плутати з гординею – це коли з’являється зверхність, яка відділяє людину від соціуму й робить, у підсумку, її самотньою, невдахою. Саме гордість за Украіну забов’язуватиме і буде робити твій ідентифікаційний код українця кращим!

Практичний психолог Євгенія Михайлівна Романенко

запрошує до спілкування класних керівників та учнівські родини (батьків).

Психологічні причини виникнення мату

або ненормативної лексики та наслідки вживання.

Людині властиві як позитивні так і негативні емоції, які продукує душа людини. Животворчими є позитивні емоції (+Ем), руйнівними негативні емоції (– Ем). Природа останніх як то роздратування, страх, злість, гнів, лють, ненависть імпульсивна, миттєва, яка шукає собі підкріплення в ненормативній лексиці або виражається нею. Матюки,-Ем нічого не створюють; вони середовище, атмосферу роблять негативними, отруйними. Мат тішить того, хто продукує зло.

Кожне наше слово має енергетичну силу, яка вібраціями розповсюджується у природі й вимірюється фізикою у герцах(ГЦ).

Так от лють має 0,5 ГЦ, страх 0,2 ГЦ. На кого ці низькі вібрації будуть діяти найперше? Правильно, на того, хто їх продукує. А що буде, коли негативні емоції, матюки тривають довго? Так, буде руйнація і джерела( того, хто говорить), і довкілля. Докази наступні:

– постійне означення інтимних органів знижує, утруднює, ускладнює народження дітей;

– часте вживання між словами б… стає причиною ревнощів, непорозумінь у відносинах чоловіка- жінки ;

– трьох поверхове згадування матері є гвалтуванням матері на ментальному рівні, що є думкове моделювання відсутності святого у власному житті.

Всі нові матюкові неологізми доповнюють і розширюють дію нищення позитивного світу.

Чи матюків, безкультур’я чекає від нас світова громадськість, яка підтримує Україну в боротьбі проти нелюдського рашизму?!

Чи чекають вміння позитивно спілкуватися, вдячності (95 Гц), поваги до підтримуючих (144 ГЦ), збереження всього живого (150ГЦ)?!.

Ось яка величезна сила у цих позитивних почуттях, емоціях! Така сильна енергія є життєдайною колискою майбутнього життя, нинішньої перемоги.

СЛАВА УКРАЇНІ!

ГЕРОЯМ СЛАВА!

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *